kasutatud toodete seisukorrad

Seisukord A – seade on väga heas seisukorras, võivad esineda mõned väiksed kriimud, mida esmapilgul näha pole. Kõik funktsioonid toimivad.  Garantii 1 kuu. Komplekti kuuluvad kasutatud laadimisadapter ja kvaliteet tootja datakaabel.

Seisukord B – seade on heas seisukorras, esinevad mõned kulumisjäljed, kriimud ja/või väiksemad täkked. Kõik funktsioonid toimivad. Garantii 1 kuu. Komplekti kuuluvad kasutatud laadimisadapter ja kvaliteet tootja datakaabel.

Seisukord C – seadel esinevad silmnähtavad kriimud, kulumisjäljed, täkked. Kõik funktsioonid toimivad. Garantii 1 kuu. Komplekti kuuluvad laadimisadapter ja kvaliteet tootja datakaabel.

Seisukord D – seade on väga kulunud, mõned tööfunktsioonid võivad olla vigased. Kõik puudused kirjeldatud. Garantii puudub!


Uus, ilma pakendita - tegemist on Apple poolt garantii korras välja vahetatud seadmega, mis on ilmtingimata uus ning kasutamata. Komplekti kuuluvad uus, originaal laadimisadapter ja datakaabel. Kaasa ei tule karpi ega peakomplekti. Tootjapoolne garantii varieerub 1-10 kuude vahel.