Kasutatud mobiiltelefonide seisukorra gradatsioon:

Seisukord A – telefon näeb välja peaegu nagu uus, võivad olla vaid mõned kerged kriimud, mida esmapilgul polegi näha. Kõik funktsioonid toimivad.  Garantii 1 kuu. Komplekti kuuluvad laadimis adapter ja data kaabel.

Seisukord B – heas korras kasutatud telefon, millel on loomulikud kerged kulumisjäljed ja kriimud. Kõik funktsioonid toimivad. Garantii 1 kuu. Komplekti kuuluvad laadimis adapter ja data kaabel.

Seisukord C – telefonil on suuremat sorti kriimud ja kulumisjäljed. Võib esineda pragusi korpuse osas. Kõik funktsioonid toimivad. Garantii 1 kuu. Komplekti kuuluvad laadimis adapter ja data kaabel.

Seisukord D – telefon on väga kulunud või/ja esineb probleeme funktsionaalsusel. Puudused kirjeldatud. Garantii puudub! Komplekti kuuluvad laadimis adapter ja data kaabel.

------------------

Uue pakendita toode tähenduse lahtiseletamine:

Uus, pakendita - uus ja kasutamata telefon, millega kaasa saab laadija ja data kaabli. Telefoniga kaasa ei tule karpi ega peakomplekti. Garantii sellistel telefonidel on erinev 1-10 kuud. Tegemist on Apple poolt välja vahetatud tootega, mis on kasutamata kuid lühendatud garantiiga, ehk sellele kandub üle väljavahetamisse läinud telefoni garantii jääk. Komplekti kuuluvad originaal data kaabel ja kvaliteet tootja laadimis adapter.